O nas

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w lumar_social_widget_fbcontent() (linia 125 z /public_html/lumar.pl/sites/all/modules/lumar_social_widget/lumar_social_widget.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w lumar_social_widget_fbcontent() (linia 125 z /public_html/lumar.pl/sites/all/modules/lumar_social_widget/lumar_social_widget.module).

,,Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.”

HISTORIA

Pod koniec XX wieku w 1992 r. w małej miejscowości Byczyna, której historia sięga średniowiecza  pewien młody człowiek z głową pełną pomysłów i dużym zapałem do pracy postanowił uczynić świat nieco słodszym i stworzył firmę Lumar.

Lumar to przedsiębiorstwo rodzinne z wieloletnią tradycją. Nazwa pochodzi od pierwszych liter imion właścicieli.

Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją artykułów spożywczych i konfekcjonowaniem galanterii czekoladowej. Już w 1998 roku została uruchomiona produkcja pieczywa cukierniczego trwałego.

Swój sukces zawdzięczamy nieustannemu rozwojowi oraz zdobywanemu doświadczeniu, przez co jesteśmy w stanie z roku na rok sprostać coraz większym oczekiwaniom naszych klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wafli formowanych między innymi pralinek waflowych, paluszków, wafli przekładanych i dekorowanych, ciastek kruchych holenderskich oraz wyrobów czekoladowanych, a także wafli i rurek maślanych, które są nowością w naszym portfolio.

Atrakcyjna szata graficzna oraz formy podania nadążają za szerokim asortymentem produktowym.

Pozytywna atmosfera podczas produkcji przekłada się na wysoką jakość wyrobów, które podbiły już serca wielu Klientów nie tylko w Europie. Wyróżnia nas elastyczność oraz bardzo krótki czas realizacji zamówień.

MISJA

Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy najwyższej jakości wyroby o oryginalnych smakach,

które są tworzone według naszych najlepszych, tradycyjnych receptur.

WIZJA

Chcemy inspirować smakiem, promować innowacyjność, aby znaleźć się w czołówce producentów słodyczy zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Wspólnym działaniem osiągamy sukces.

WARTOŚCI

  • Tworzenie wysokiej jakości produktów przy zachowaniu takich wartości jak: sumienność, dokładność i determinacja, aby sprostać oczekiwaniom klientów.
  • Podstawą działania Lumar jest tworzenie bezpiecznych o wysokiej jakości produktów, co jest wspierane i gwarantowane przez międzynarodowe certyfikowane systemy IFS i BRC.
  • Dla firmy Lumar wartością nadrzędną jest budowanie z kontrahentami stałych, długoterminowych relacji partnerskich.
  • Prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju dbając, aby wzrost gospodarczy firmy nie odbywał się kosztem środowiska naturalnego. Bierzemy pod uwagę przyszłe pokolenia oraz stan otaczającego nas środowiska naturalnego.

 

JAKOŚĆ

Nieustanie staramy się zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów oraz zachwycać ich szerokim wyborem pralin, wafli, ciastek i cukierków. Dbamy o to aby nasze produkty spełniały nie tylko wymagania organoleptyczne, ale także były zdrowszą alternatywą dla obecnego asortymentu rynkowego, dlatego wszystkie nasze wyroby produkujemy na bazie znacznie zdrowszych tłuszczów roślinnych nie poddanych uwodornieniu. Wszelkie dodatki nadające smak i wygląd szukamy wśród naturalnych aromatów, koncentratów roślinnych i suszonych owoców. W naszym projektach technologicznych kierujemy się zasadą „zdrowszej” alternatywy danego produktu.

Od 2003 r. pracujemy w  oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością i zapewnienia bezpieczeństwa żywności HACCP zgodny z wymaganiami standardów BRC i IFS. Co roku  wdrożony standard BRC (British Retail Consortium) i IFS (International Food  Standard), zostaje uznawany przez jednostkę certyfikującą Lloyd’s Register Quality Assurance na poziomie wyższym, z oceną A.

O jakości i rzetelności świadczy fakt, że nasi partnerzy handlowi pochodzą zarówno z  krajów Europy, Azji ale również z odległej Ameryki Północnej, czy Afryki.

Nowoczesne technologie, świetnie wyszkolona kadra oraz stała obserwacja rynku to klucz do naszego sukcesu.