TOP PRODUKT Doceń polskie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to get property of non-object w lumar_social_widget_fbcontent() (linia 125 z /public_html/lumar.pl/sites/all/modules/lumar_social_widget/lumar_social_widget.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() w lumar_social_widget_fbcontent() (linia 125 z /public_html/lumar.pl/sites/all/modules/lumar_social_widget/lumar_social_widget.module).

Mamy przyjemność poinformować, że MAŚLANE RURKI WAFLOWE otrzymały znak jakości „Doceń polskie” oraz tytuł TOP PRODUKT.

O wyróżnienia ubiegali się wytwórcy żywności z całej Polski, ale cenne godła przyznano tylko produktom, które zostały pozytywnie ocenione przez branżowych specjalistów zasiadających w Loży Ekspertów.

Sukces jest tym większy, że Maślane rurki waflowe otrzymały także tytuł TOP PRODUKT, który jest zarezerwowany dla żywności z maksymalnymi notami (10/10) za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny.

Zdobycie znaku Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” ma szczególnie znaczenie, gdyż godło podkreśla nie tylko pochodzenie wyrobu, ale także jego wysoką jakość.

"Laury programu „Doceń polskie” to kolejne potwierdzenie najwyższej jakości wyrobów firmy LUMAR." [źródło: blog.docenpolskie.pl]